ציוד להתזת חול

 


ניקוי חול הוא עבודה שמשיגה תוצאות מצוינות, בזכות הלחץ הגבוה של החול שמותז אל עבר המשטח. למרות זאת, מדובר בעבודה לא מאוד פשוטה אשר עלולה לסכן את מי שמבצע אותה ואת מי שבסביבה, ולכן חשוב מאוד לעשות שימוש אך ורק בציוד לניקוי חול המיוצר על פי כל תקני הבטיחות והאיכות, לדאוג לפינוי מלא של השטח לפני תחילת העבודה ולהשתמש בבגדי המגן המיוחדים, לטובת השגת התוצאות המצוינות – מבלי לגרום כל נזק לאדם ולסביבה.

 

מה כולל מפרט הציוד להתזת חול?

 

ציוד ניקוי חול כולל את המכשירים ואת האביזרים הבאים:
· אקדחי התזת חול
· דיזות לאקדחי ניקוי חול
· צינורות המתחברים לאקדחים ודרכם עובר החול
· ברזים להתזת חול
· מחברים מהירים לצינורות
· מערכות פיקוד המספקות שליטה על דודי החול
· בגדי מיגון מיוחדים לניקוי חול

יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של הציוד,על מנת להשיג ניקוי יסודי של המשטח. שימוש בציוד לא איכותי עלול לגרום להתזה של החול בלחץ שאינו מספיק, כמו גם לתקלות רבות שלא יאפשרו לחברה להמשיך להשתמש בו לאורך זמן. לכן, כאשר מזמינים חברה לביצוע עבודות ניקוי חול, חשוב מאוד לוודא שהציוד שנמצא ברשותה מיוצר על ידי חברות מוכרות ומובילות בתחום, ואפילו לבקש התחייבות לכך מנציגיה.
זכרו: לשימוש בציוד איכותי יש השלכות משמעותיות על איכות התוצאה ועל בטיחות העבודה. לכן, על הנושא הזה אסור להתפשר, וכלחברה שמספקת את השירות חייבת שיימצא ברשותה הציוד הטוב ביותר.

 
התזת חול
 

 

ציוד ניקוי חול איכותי בלבד

 

חברת המצבעות המאוחדות נתניה עושה שימוש אך ורק בציוד מקצועי לניקוי חול. כל המכונות והאביזרים מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום, תחת פיקוח מלא ותוך התאמה מדויקת לתקני האיכות והבטיחות כאחד.
לאור זאת, עבודות ניקוי החול שמבצעת החברה מתבצעות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך הקפדה על בטיחות העובדים והאנשים שנמצאים בסביבה וביצוע העבודה בצורה יסודית – עד להשגת התוצאה הרצויה.

 
 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי ניקוי חול צרו עמנו קשר טלפוני אובאמצעות האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net