צביעת פלסטיק

 

זקוקים לעבודת צביעת פלסטיק? התקשרו 1700-555-010 ונשמח לעמוד לשירותכם!

 
 
צביעת כוסות פלסטיק
 
 
 
חברת המצבעות המאוחדות בנתניה מספקת פתרונות צביעה תעשייתית בסטנדרטים גבוהים ביותר, עבור לקוחות מן המגזר התעשייתי, העסקי והמוסדי. אחד מן התחומים בהם מתמחה החברה, הוא צביעת פלסטיק.
 
צביעת פלסטיק - צור קשר
 
 
 
לרשות החברה ציוד צביעה מן המתקדמים בתחום, וצוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ומסורים, אשר מקפידים על ביצוע העבודה במקצועיות מרבית, תוך דקדקנות בפרטים קטנים כגדולים. בזכות אלה, וכן בזכות הניסיון רב השנים, מסוגלת החברה לתת מענה לעבודות צביעת פלסטיק מכל סוג. ובכל סדר גודל, כולל עבודות מיוחדות ועבודות בלוח זמנים צפוף ואתגרי. החברה מתמחה בביצוע עבודות מורכבות, אשר דורשות רמת דיוק גבוהה במיוחד, כגון עבודות צביעת פלסטיק לתעשייה חכמה או עבור לקוחות מתחום הביטחון.
 

זקוקים לשירותי צביעת פלסטיק?

 
תנו למומחים של המצבעות המאוחדות בנתניה לעמוד לשירותכם, וללוות אתכם לכל אורך הדרך. בין אם מדובר בפרויקט קצר מועד, או בהסדר לטווח ארוך, אנו מתחייבים להעניק לכם שירות איכותי, אדיב ומקצועי. אנו בטוחים כי די יהיה בניסיון אחד עם שירותינו על מנת שגם אתם תשמחו להימנות עם מעגל לקוחותינו המרוצים.
כמו כן, נשמח להציג בפניכם גם את שלל שירותי הצביעה הנוספים אותם החברה מספקת, לרבות צביעת מתכות מכל סוג, צביעת אלומיניום ועוד. המצבעות המאוחדות בנתניה מתאימה את שיטת העבודה ואת חומרי הצביעה בהתאם לדרישות העבודה, ועושה שימוש בחומרים איכותיים ביותר, כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, אשר יבטיחו את שביעות רצונכם המלאה, לאורך זמן.
המצבעות המאוחדות בנתניה – אצלנו הצבע הוא בטבע!
 
 
צביעת פלסטיק
 
 
 
צביעת פלסטיק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net