צביעה בתנור

 
המצבעות המאוחדות נתניה מתחה בביצוע עבודות צביעה תעשייתית של מתכות, לרבות צביעת אלומיניום, וכן בצביעת מוצרי פלסטיקה עבור לקוחות תעשייתיים, עסקיים ומוסדיים. אחת מן הסיבות למוניטין אותו צברה החברה במהלך השנים, הינה התמחותה בעבודות צביעה בתנור.
בזכות הניסיון הרב, העובדים המיומנים והמקצועיים והציוד המתקדם, מסוגלת חברת המצבעות המאוחדות לספק ללקוחותיה שירותי צביעה בתנור בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולספק פתרונות איכות לצביעת מוצרים בכל גודל ובכל כמות. הטכנולוגיה המתקדמת ובקרת האיכות הקפדנית מאפשרים לחברה לבצע גם עבודות צביעה בדייקנות מרבית, לרבות עבודות מורכבות לתעשייה חכמה או צביעה בתנור לתחום הביטחוני, בהם אין מקום לטעויות.
 
 

מדוע בעצם כדאי לבצע צביעה בתנור


צביעה בתנור הינה שיטת צביעה בה עושים שימוש בצבע נוזלי או באבקה, כאשר התהליך מבוצע בתנור, בטמפרטורות גבוהות ביותר. התנור הינו סביבת עבודה נקייה, והטמפרטורה הגבוהה ממיסה את החומרים ומשחררת מהם לכלוכים ובועיות אוויר. כמו כן, החום הגבוה מעניק לצבע עובי אחיד וגימור חלק ומושלם. יתרון נוסף הוא שהדבקות הצבע אל המשטחים או אל המוצרים הנצבעים היא עזה, מה שמבטיח גם עמידות מוגברת לאורך זמן.
בניגוד לקונספציה המקובלת, אך השגויה, צביעה בתנור אינה מיועדת רק לצביעת מתכות. למעשה, ניתן לבצע בשיטה זו סוגי עבודות צבע נוספות, ביניהן צביעת אלומיניום, צביעת מוצרי פלסטיק ועוד.
 
 
 
צביעה נכונה בתנור
 
 
 

זקוקים לשירותי צביעה בתנור?

אנו במצבעות המאוחדות נתניה נשמח לעמוד לשירותך, בטלפון ופנים מול פנים. הצוות המסור של החברה ישמח ללוות אותך לכל אורך הדרך, להאזין לדרישותיך, להעניק ייעוץ מקצועי והכוונה, וללוות אותך לכל אורך הדרך, עד להשלמת העבודה לשביעות רצונך המלאה. בין אם מדובר בעבודה חד-פעמית או בשירותים ארוכי טווח, בעבודה קטנה או בפרויקט ענק, אנו מחויבים לשירות מקצועי ואמין ולתוצאות בסטנדרטים הכי גבוהים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net