סוגי מתכות

 
מתכות נמצאות בכל מקום סביבנו, ומדובר בחומרים קריטיים ביותר בכל היבט שהוא בחיים שלנו. ישנם סוגים שונים של מתכות, המשתנות בתכונות שלהן.
 

יסודות מול סגסוגות

 
מתכות רבות הן יסודות, כלומר חומרים שלא ניתנים לפירוק של חומרים אחרים. חלק ממתכות היסוד יוצרות קשרים כימיים עם יסודות אחרים בכלות, כך למשל, הנתרן, שלא נמצא בצורתו הטבעית בטבע. לעומת זאת, זהב הינו מתכת אצילה, שלא יוצרת קשרים עם מתכות ועם יסודות אחרים בקלות, ולכן הזהב נמצא תמיד בצורתו הגולמית בטבע.
סגסוגות מורכבות עלפי רוב מכמה יסודות מתכתיים. לעיתים קרובות הסגסוגות הללו נוצרות על ידי אנשים,כאשר המטרה היא ליהנות מיתרונות שונים של המתכות השונות. דוגמה למתכת מסוג זה היא הארד, שמורכבת מתרכובת של נחושת ובדיל.
 
 
סוגי מתכות לצביעה
 
 
 
מתכות מחלידות
 
 
 

מתכות אל חלד מול מתכות מחלידות

 
אחת הבעיות הקשות ביותר של מתכות נעוצה בכך שהן מחלידות בבואן במגע עם מים. ישנן גם מתכות אל חלד-שהחלודה אינה פוגעת בהן. החומרים הנפוצים ביותר שנמצאים בשימוש בקבוצה זו הן נירוסטה ואלומיניום, הנמצאות בשימושים נרחבים.
 

צביעת מתכות

 
חברת המצבעות המאוחדות נתניה מבצעת צביעת מתכות עבור כל סוגי המתכות בשיטת הצביעה הרטובה. לחברה חדרי צביעה מתקדמים, המעניקים את היכולת לבצע כיסוי עמוק ומלא לכל מוצרי המתכת.העובדים המקצועיים של החברה יודעים לבצע כל משימת צביעה על הצד הטוב ביותר, ללא קשר למורכבות המשימה.
כל חומרי הצביעה הינם איכותיים, מותאמים לסוג המתכת, ולכן הצבע עמיד לאורך זמן.

התקשרו אלינו למספר 555-010 – 1700 ותיהנו משירותי צביעת מתכות מהמתקדמים ביותר בשוק.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net