ניקוי חול

 

מהו ניקוי חול?

 
ניקוי חול הוא תהליך שבאמצעות ניתן להסיר צבע או לכלוך עקשני ממתכת. תהליך זה מבוצע על ידי התזת חול או חלקיקי חומר אחרים בלחץ גבוה מאוד על המשטח.               

 
 
ניקוי חול - צור קשר
 

מלבד עבודות ניקוי חול אנו מבצעים גם:

 
 
  • צביעת פלסטיק ומתכות שונות
  • עבודות הסרת צבע
  • צביעה בצבע מוליך
  • ועוד 
 
 
 
ניקוי חול
 
 
 
 

המצבעות המאוחדות - ניקוי חול

חברת המצבעות המאוחדות נתניה מתמחה בביצוע עבודות ניקוי חול, ומספקת את שירותיה עבור לקוחות בכל סדר גודל. לרשות החברה ציוד מתקדם להתזת חול בעוצמה רבה, המאפשר ניקוי בסטנדרטים גבוהים ביותר. התזת חול מקצועית מאפשרת להסיר גם את הלכלוכים והצבעים העקשניים ביותר, באופן המשאיר את השטח המנוקה חלק-חלק, כמו חדש. ניקוי זה חיוני במיוחד, כאשר רוצים לבצע צביעה תעשייתית בתנור ולהשיג תוצאות מדויקות, ללא פגמים מיותרים. הדבר נכון במיוחד עבור ארגונים אשר עוסקים בתעשיות מורכבות ובתהליכי ייצור חכמים. 
 
 

ניסיון עשיר שהוא רווח נקי ללקוח

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום, המצבעות המאוחדות נתניה מכירה היטב את צורכיהם השונים של לקוחותיה, וערוכה לענות עליהם במקצועיות ובמהירות, ללא פשרות, תוך עמידה גם בלוחות זמנים צפופים. צוות אנשי המקצוע של החברה מבצע במסירות עבודות ניקוי חול, תוך הקפדה יתירה על ביצוע מושלם, על ניקיון ועל בטיחות. ניסיונה הרב של החברה בצביעת מתכות מאפשר לה להעניק ללקוחותיה פתרונות מקיפים לניקוי מוצרים ורכיבים שונים ולצביעתם מחדש בצבע איכותי ובגימור מושלם – והכול תחת קורת גג אחת.
 
 
ניקוי חול
 

ניקוי חול - בקרת איכות

 
כדי להבטיח את התוצאות האיכותיות שהעניקו לחברה את המוניטין שלה, מפעילה המצבעות המאוחדות נתניה גם מערך בקרת איכות קפדני. זה, מוודא כי כל מוצר אשר יצא מדלתות המפעל יהיה במצב מושלם, עת ייארז ויוכן למשלוח אל הלקוח.
 
זקוקים לשירותי ניקוי חול? נשמח לעמוד לשירותכם, ולספק לכם שירות מקצועי מכל הלב, כך שהרווח הנקי יהיה כולו שלכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net