התזת חול

 
הציוד הכבד במפעל נראה כבר ישן ומוזנח ואתם רוצים לחדשו? המכליות בהן אתם מחזיקים חומרים לעבודה דהו בשמש ויש צורך בצביעתן המחודשת? רוצים לחדש את צבעו של הקטנוע הוותיק שלכם?
הפתרון מתחיל בהסרת הצבע הקודם וניקוי באמצעות ניקוי חול! פנו למצבעות המאוחדות נתניה בע"מ ושדרגו את ציודכם!
לפרטים נוספים התקשרו 1-7000-555-010
 
 

המצבעות המאוחדות מספקות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לצביעה תעשייתית בהתזת חול:

 
  • צביעת מתכות
  • צביעת פלסטיק
  • צביעה בתנור
  • הסרת צבע
  • צביעה בצבע מוליך
  • ועוד
 
אז אם אתם צריכים, לכל שירותי הצביעה - אנחנו הכתובת!
 
 
 
התזת חול למבנים
 
 
 

הכוח של התזת חול

 
את החול אנחנו מכירים לרוב מהגינה, מהים או מטיולים בחיק הטבע. הוא משמש לרוב מצע נעים ונוח להשתרעות, להליכה ולעתים לגידולי חקלאות. אבל החול, שגודל גרגיריו נמדד בחלקי מילימטרים, משמש גם לניקוי. גודלם של גרגרי החול לרוב אחיד יחסית, והתזת חול בכוח, באמצעות מכשור מתאים, מאפשרת להסיר לכלוך קשה במיוחד ממשטחים גדולים. כוחה של טכנולוגיה זו כל כך חזק, שניתן להסיר באמצעותה אפילו צבע ישן ממשטחי פח או מתכת. השימוש בטכנולוגיה זו נעשה בציוד ומשטחים אותם רוצים לחדש לרוב, כמו מכלים גדולים העומדים בחצרות מפעלים, דוודים, רכבים ישנים, עמודים גדולים ועוד.
 

התזת חול בלחץ

 
 
תהליך התזת חול מתבצע באמצעות מכשור ייעודי, המתיז את החול בלחץ עצום. לחול המותז יש איכויות המאפשרות לו להסיר באופן אחיד ומהיר כל לכלוך או צבע מהמשטח. הפעולה דומה לתהליך ניקוי באמצעות כלי שיוף, רק שכאן אין צורך במגע פיזי של העוסקים במלאכה עם המשטח המתנקה. הדבר נעשה ממרחק. העובדים המקצועיים בתחום דואגים ללבוש חליפה ומסכת הגנה, למניעת שאיפת חלקיקי החול או פגיעה של החול המותז בעובד.
אז אם החלטתם שהגיע הזמן לעשות ניקוי יסודי של הציוד שלכם, המצבעות המאוחדות נתניה בע"מ יעשו זאת בצורה יסודית ומקצועית. החברה, הפועלת כבר מעל לשני עשורים בתחום, מצטיינת בהתזת חול וצביעה של משטחים קטנים כגדולים. לחברה פתרונות רבים ויצירתיים לניקוי וצביעה, כולל עבודות באתר הלקוח.

פנו אלינו וקבלו את כל המידע הדרוש לגבי ניקוי בחול וצביעה!
 

סרטון תדמית על התזת חול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net