הציוד המתאים לצביעה תעשייתית

 


צביעה תעשייתית היא שיטת צביעה חדשנית ויעילה, המאפשרת לצבוע משטחים גדולים במהירות,מבלי לפגוע כהוא זה באיכות. הצביעה מתבצעת באמצעות ציוד צביעה והתזה מתקדם, הנבחר בהתאם לאופי הפרויקט. על מנת לבצע את העבודה בצורה יסודית וללא רבב, חשוב לבחור בציוד המיוצר על ידי חברה מובילה בתחום, והמתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם.

 

ציוד לצביעה תעשייתית

 

בין הציוד לצביעה תעשייתית שקיים היום בתחום ניתן למצוא:

·  ציוד התזה – מכונות התזה גדולות המסוגלות להתיז כמויות של צבע לצורך צביעת משטחים גדולים מסוגים שונים (חלקי מוצרים ומכונות, חלקי רכבים ועוד).
·  מכשור צבע רטוב – כל המכשור הנדרש לצורך צביעה רטובה, לרבות אקדחי צבע ידניים ואוטומטיים, מערכות צבע שונות ועוד.
·  רובוטי צביעה – רובוטים המאפשרים צביעה מיטבית ומהירה, ב-6 דרגות שונות. ניתן לכוונן את הרובוטים על פי הצורך, והתוצאות תמיד מצוינות.
·  מכשור צביעה באבקה – צביעה באבקה היא שיטת צביעה תעשייתית מאוד יעילה ואיכותית, שגם תורמת מאוד לאיכות הסביבה, בגלל השימוש בצבעים על בסיס ממסים אורגניים. צביעה בשיטה זו מצריכה אמבטיות טבילה, צבעים מתאימים וציוד להתזת חול, הנדרשת לטובת ניקוי המשטחים הנצבעים.
·  תאי צבע – תאי צביעה יבשים ורטובים לצביעה יעילה ומהירה של כל סוגי החומרים.
· מערכות צביעה לזיווד אלקטרוני, לעץ ולפלסטיק – מערכות ייעודיות לצביעת משטחים מחומרים שונים, בהתאמה מדויקת לחומר הנצבע.

 
צביעה תעשייתית
 

 

חשיבות האיכות

 

על מנת שמשטח כלשהו, ולא משנה אם מדובר במשטח העשוי מעץ, מתכת או כל חומר אחר, ייצבע כמו שצריך – חשוב מאוד להשתמש בציוד צביעה תעשייתית המתאים לאופי הפרויקט. לכן, לפני רכישת ציוד חשוב מאוד להיוועץ באיש מקצוע, לתאר לו באופן מדויק את הצורך שלכם ולרכוש רק את הציוד ואת המכשירים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

 

המצבעות המאוחדות נתניה לשירותכם

 
 

הציוד בו אנו עושים שימוש מיוצר על ידי החברות המובילות בעולם בתחום של ייצור ציוד צביעה תעשייתית, וכל המכונות והמכשירים עומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות כאחד. 

 

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הצביעה שלנו ולהזמנת שירות צרו עמנו קשר עוד היום
בטל'  555010 - 1700 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net