הסרת צבע ממשטחי מתכת

 
זקוקים לשירותי הסרת צבע ממשטחי מתכת?
חברת המצבעות המאוחדות נתניה תספק לכם אותם!
 
כל מפעל מייצר מדי ביומו אלפי מוצרים. חלקם מיוצרים מחומרי גלם שיושבים במחסן במשך לא מעט זמן עד שמגיעה הזמנה, ולכן הצבע שלהם עלול לדהות, להישחק או להתקלף. לכן, כשאתם מקבלים הזמנה עליכם לדאוג לתקן את הצבע, כך שהמוצר שלכם ייראה פשוט במיטבו ולקוחותיכם יהיו מרוצים מהסחורה שעליכם לספק להם. לשם כך, חשוב לפנות לחברה המספקת שירותי הסרת צבע ממשטחי מתכת. רק כך תוכלו להגדיל את הסיכויים לכך שיבוצע עבורכם תהליך מקצועי ואיכותי, שישאיר את המוצר שלכם חלק לגמרי ומוכן לקבלת שכבת צבע חדשה וזוהרת.
בחברת המצבעות המאוחדות נתניה תמצאו שלל פתרונות טכנולוגיים בצביעה. צוות העובדים המיומן שלנו משתמש במיטב השיטות ובציוד מתקדם. באמצעותם, אנו נסיר מהמוצרים שלכם את הצבע בקלות וביעילות, עד לקבלת שכבה אחידה, שעליה נוכל לצבוע ולהפוך את המוצרים שלכם לאטרקטיביים.
 
הסרת צבע ממשטחי מתכת
 

הסרת צבע באמצעות ניקוי בחול


ניקוי בחול הוא תהליך אינטנסיבי ואגרסיבי אשר משתמשים בו לצורך הסרת צבע ממתכות. החול משמש כמעין פילינג עבור המוצרים שלהם. אנו מתיזים אותו בלחץ גבוה אשר גורם לשפשוף ולקרצוף הברזל. שיטה זו טובה גם לצורך הסרת חלודה, שיכולה גם היא להיווצר במשך הזמן על המתכת. כך היא אפקטיבית גם בכל אשר נוגע להסרת לכלוך מהמתכת. שימוש בשיטה זו הופך את תהליך הניקוי לקל, לפשוט ולנוח. לא צריך לבזבז אנרגיות וזמן על מנת לנקות את המוצרים שלכם או כדי להסיר מהם את הצבע. בסיום התהליך תקבלו את המוצרים שלכם במראה מחודש ונקי, שללא ספק ילהיב את לקוחותיכם.
 

הסרת צבע מבצעים אצל המומחים!


צוות העובדים שלנו מסור לעבודתו, ומודע לחשיבות המראה של המוצרים שלכם. הניסיון שצברנו לאורך שנות פעילותינו, עוזר לנו לבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר. כך, גם אתם תוכלו להיות מרוצים מאיתנו, וגם תוכלו ליהנות מהקומפלימנטים שלקוחותיכם ירעיפו עליכם. אנו מזמינים אתכם ליהנות מיחס אישי, ומשירות העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net