בחירת הגוון הנכון לעסק שלך

 
 
כל עסק זקוק למוצר עם גוון מיוחד אשר יקנה תחושה נעימה לעובדים, לספקים וכמובן ללקוחות. הגוון של המוצר הופך להיות מזוהה איתו ומשחק תפקיד חשוב ביצירת בידול מול המתחרים. מעבר לכך, ניתן לראות את החשיבות של גוון נכון גם בתוך משרדים, אולמות תצוגה, מחסנים ומפעלים סגורים. מנהלים אשר רוצים ליצור הרגשה טוטאלית, ולנצל את מלוא המשאבים שעומדים לרשותם, חייבים לשקול צביעה תעשייתית עבור המוצרים שלהם.

צביעה תעשייתית מאפשרת בחירה בין ספקטרום רחב מאוד של צבעים עבור העסק. בנוסף, באמצעות הצביעה ניתן לחדש את המראה הקיים של העסק, ולמנוע הוצאות מיותרות. הצביעה אידיאלית בעת שיפוץ או לקראת מעבר למחסנים חדשים. היא מתבצעת בצורה נקייה ופשוטה על ידי אנשי מקצוע מיומנים. אך כיצד בוחרים את הגוון הנכון עבור המוצר או העסק?


 

כך תזהו את הגוון המושלם

 


 
צביעה תעשייתית מושלמת
 
 
על מנת לבחור את הגוון הנכון לעסק יש להתייחס אל הנושאים הבאים:

א. אופי פעילות – עסק אשר מתנהל באופן אנושי מול קהל הלקוחות צריך להשתמש בצביעה תעשייתית לצורך עיצוב נינוח. לעומת זאת, עסק המתמחה בשינוע או אחסנה של מוצרים יכולים לנצל את אופי הפעילות שלו לצורך צביעה פונקציונאלית יותר. במילים אחרות, אופי הפעילות קובע במידה רבה איזה גוון יתאים לעסק. אופי הפעילות משפיע בעיקר על הקירות בתוך העסק עצמו ופחות על המוצרים, אולם מומלץ ליצור אחידות. 

ב. תקציב – ארגונים ועסקים גדולים יכולים להרשות לעצמם לשלב בין גוונים. ניתן לראות זאת בהבדלים בין גווני הצביעה באולמות התצוגה, המשרדים וחדרי הישיבות. מנגד, עסקים קטנים יותר נדרשים לעמוד במסגרת תקציב מוגדרת מראש. התקציב עוזר לקבל החלטות, ולהבין במה כדאי להשקיע. חשוב להגדיר את התקציב בהתאם להכנסות החברה, ולא להיכנס אל הוצאות מיותרות לפני או אחרי צביעה תעשייתית.

ג. מיתוג – עסקים מודרניים משלבים מיתוג ופרסום בכל פלטפורמה העומדת לרשותם. מי שרוצה לבחור את הגוון הנכון לעסק שלו, וגם להגדיל את כמות המכירות, יכול להשתמש בצבעים המתכתבים עם הלוגו, עם המסר או עם מוצרי החברה. המיתוג הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות של העסק, ובעזרת החלפת גוונים ניתן לרענן אותו.
 
 

התייעצות עם אנשי מקצוע

 
 
צביעה תעשייתית רלוונטית עבור מוצרי עץ, מתכת, כבישים וענף הבנייה. את הצביעה ניתן לראות כפקטור משמעותי בשוק תחרותי וגלובאלי. מי שרוצה להשפיע על המראה הסופי של המוצר, ולהיות מעורב בכל תהליכי המיתוג, חייב להתייעץ עם אנשי מקצוע. לאחר מכן ניתן למשוך את הלקוחות, להגדיל את הרווחים, ובעיקר למצוא את הגוון המושלם עבור העסק. 

לסיכום, צביעה תעשייתית מתגלה בתור פיתרון עבור עסקים שרוצים לשמור על גוון מיוחד. ציוד הצביעה מיוצר על ידי החברות המובילות ורמת הגימור גבוהה מאוד. בעזרת תהליכי צביעה נכונים ניתן לקצר את משך העבודה, ולהגיע במהירות אל היעד. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צבי הנחל 3, ת"ד 12142, פארק תעשייה עמק חפר 3877701
טל': 6055514 - 04,  1700-555-010 פקס: 04-6103311
דוא"ל: mmn@bezeqint.net